Hayal Edenler
Boyut Yayın Grubu’nun iş ortakları, Türkiye’de ve dünyada konularında en başarılı ve en büyük kuruluşlar arasında yer alıyor.
Turizm
Boyut yayıncılık, turizm sektörüne önem veren bir yayıncılık anlayışı benimsemiştir. Her gün onlarca turizm haberinin ve en yeni gelişmelerin ulaşılabileceği, turizm sektörünün en önemli online mecralarından biri olan turizmdebusabah.com, Boyut Yayıncılık’a aittir.

Turizm sektörüne canlılık kazandıran Industry Guide ise her yıl Boyut Yayıncılık tarafından yayınlanmaktadır. Hem basılı katalog, hem web sitesi olarak müşterilerine ulaşan Industry Guide; 2012’de 13. yılını kutlamaktadır. Boyut yayınları içerisinde pek çok turizm kitabını barındırmaktadır. Yurtdışından aldığı teliflerle turizm ürünleri yayınladığı gibi, kendi yazarlarıyla Türkiye’nin en iyi turizm kitaplarını oluşturmuştur. Türk Hava Yolları işbirliği ile yayınlanan Dünya Şehir Rehberi kitapları, 3 boyutlu DVD formatında yayınlanan Doğa Cennetleri dizisi, BBC işbirliğiyle yayınlanan Fotoğraflarla Unutulmaz Geziler dizisi, Küçük Oteller, Türkiye’de Görülmesi Gereken 101 Yer, Avrupa’da Görülmesi Gereken 101 Yer, Boğaz Hakkında Her Şey bu yayınlardan yalnızca bir kaçıdır.

Boyut ve HRS İş Ortaklığı İş için veya özel seyahat edenler için Almanya, Avrupa ve tüm dünyada 250.000 den fazla otele çeşitli fiyat kategorilerinde erişim sunan HRS Global bir elektronik otel rezervasyon sistemi işletmektedir. Bu sistem kullanıcılarına ücretsiz direkt doğrulamalı rezervasyon yapma olanağı sunmakta aynı zamanda sürekli yenilenen ve güncellenen özel HRS fiyatlarından faydalanmalarını sağlamaktadır. Seçilen oteller için teklif edilen oda fiyatları söz konusu rezervasyon için garanti edilmektedir.


Sektörel Kataloglar Türkiye’nin nitelikli turizm yatağına sahip tesislerinin çok büyük bir bölümünü, en güvenilir bilgilerle tanıtan, ülkenin en kapsamlı rehberleri... Yerli ve yabancı turizmcilerin referans olarak kabul ettiği sektörel kataloglar...
Sektörel Kataloglarımız
Gezi Yayınları Türkiye ve dünyanın dört bir yanından destinasyonlar, nasıl gidilir, nerede kalınır, nerede ne yenir-içilir, mutlaka görülmesi gereken yerler, kültürel özellikler ve daha fazlası Boyut gezi yayınlarında...
Gezi Yayınları