Hayal Edenler
Boyut Yayın Grubu’nun iş ortakları, Türkiye’de ve dünyada konularında en başarılı ve en büyük kuruluşlar arasında yer alıyor.
Tasarım »
"Sıradışı, özel ve etkili tasarımlarla ayrıcalıklı hissettiren yaratıcı bir ekip..."
Boyut Yayın Grubu yalnızca kültürel ilgi ve ihtiyaçları karşılamak amacıyla değil; aynı zamanda okuyucuların bakmaktan ve dokunmaktan da haz duyacağı kitaplar tasarlamayı misyon edinmiş bir yayın kuruluşudur. Tıpkı koleksiyon kitaplarda olduğu gibi özel matbaa tekniklerini de sonuna kadar kullanarak yaldızlı sayfa tasarımları, özel kutular, kapaklar ve bez sayfa tasarımları gibi sıradışı ve şık yayınlara imza atmayı ilke edinmiştir.

Tasarım stüdyosu bir milyondan fazla telifli görsel ve illüstrasyonun yanısıra, 15 TB gibi devasa online kapasite ile çalışmakta, çok kısa sürede fikirleri gerçeğe dönüştürebilmektedir. Boyut; okuyucuyu bilgiyle donatarak yalnızca gelişimine ve donanımına değil, gözüne ve zevkine de hitap eden, okuyucunun sahip olmayı isteyeceği ve sahip olduğunda da kendini özel hissedeceği tasarımlar ile yayıncılık yapmaya devam etmektedir. Bir Boyut yayınını diğer yayınlardan ayıran en önemli faktörlerden biri de budur.

Güçlü ve yaratıcı grafik tasarım ekibiyle etkili ve dikkat çekici fikirlerle dolu kapak ve sayfa yapılarından, hedef kitleye yönelik kurumsal ilanların ihtiyaçlara uygun ve etkili dizaynına kadar her türlü tasarım fikri ve uygulaması gerçekleştirebilmektedir. Boyut, hem kendi ürünlerinde hem de tasarım, yazı işleri ve baskı hizmeti verdiği diğer kuruluşların her türlü yayınında titiz bir çalışma ile yaratıcılığı ve efektifliği ön plana çıkarmayı ilke edinmiştir.