Hayal Edenler
Boyut Yayın Grubu’nun iş ortakları, Türkiye’de ve dünyada konularında en başarılı ve en büyük kuruluşlar arasında yer alıyor.
DVD Yayıncılığı,
Boyut Yayıncılık BBC, France Tv gibi dünyanın önde gelen yayıncılarından aldığı lisanslar ile yayınladığı DVD dizilerinin yanısıra, kendi prodüksiyonu olan DVD ve eğitim setlerinin de sahibidir.

Her yıl 2 milyon adet DVD üreten ve satan Boyut; lisanslı DVD ürünlerinin Türkçe dublaj ve altyazı uygulamalarını kendi video müzik ofisi bünyesindeki ekibi ve donanımıyla gerçekleştirmektedir. DVD ürünleri arasında tek tek satılan yayınlar olduğu gibi kitabı ile birlikte sunulan ya da dizi halinde satın alınabilecek setler de bulunmaktadır.
DVD Yayıncılığı »
"Yılda 2 Milyon DVD üretimi..." Görsel yayıncılıkta da gerek tasarım gerekse sunum ve pazarlama konusunda özenli yaklaşmayı ilke edinen Boyut, eğitim ve belgesel içerik ağırlıklı kurumsal DVD ürünler de sunmaktadır. Hürriyet, Milliyet, Vatan gibi Türkiye’nen en büyük gazeteleri için hem kitap hem de DVD ürünleri yayınlamaktadır.

Boyut, aynı zamanda diğer yayıncılara ait DVD ürünlerinin satışını da gerçekleştirmektedir. Geziden, yemek kültürüne, eğitim ve kişisel gelişimden vahşi doğa ve keşif belgesellerine kadar her yaşa ve ilgiye hitap eden DVD’ler yaratmakta ve satışını gerçekleştirmektedir. BBC Vahşi Yaşam dizisi, Gökyüzü Keşfi, France Tv Gökyüzünden Yeryüzü gibi belgesel dizilerinin yanısıra, Türkiye gibi 3 boyutlu DVD formatında yayınlar, IMAX teknolojisi ile çekilmiş belgeseller de Boyut ürünleri arasındadır.