Hayal Edenler
Boyut Yayın Grubu’nun iş ortakları, Türkiye’de ve dünyada konularında en başarılı ve en büyük kuruluşlar arasında yer alıyor.
Kültür Yayıncılığı Boyut Yayınları futboldan turizme, atlastan müziğe, yemekten şiire, sağlıktan spora, siyasetten felsefeye, tarihten çocuk yayınlarına, hobiden araştırmalara, belgesellerden kişisel eğitim ve dil eğitim yayınlarına kadar geniş bir yelpazeye yayılmaktadır. Yaşamın her alanına, her ilgi, hobi ve özel merağa seslenen yayınlar, okuyuculara ulaşmaktadır.

"Boyut, Türkiye’nin kültür ihracatı gerçekleştiren ilk ve tek kuruluşudur" Yayın hayatına başladığı günden itibaren eğitime önem verilmiş, yayınlanan ansiklopediler ile birçok okuyucunun eğitimine katkıda bulunulmuştur. Her yıl en son bilgilerle güncellenen Dünya Atlası ve tümüyle uydu fotoğraflarından oluşan World Atlas gibi yenilikçi yayınlar büyük ilgi görmüştür. Tarih, bilim, astroloji, bilgisayar, şiir, spor, sağlık gibi pek çok farklı konularda yayınlanan ansiklopediler, belgesel dizileri, vahşi yaşam kitapları, DVD’ler, dil eğitim setleri, sözlükler hem binlerce öğrencilerin, hem de öğrenmenin yaşı yoktur diyen binlerce yetişkinin yoğun talep gösterdiği yayınlar olmuştur.


Kültür Yayınları
Bilimden sanata, tarihten vahşi yaşama, spordan kişisel eğitime kadar her ilgi ve ihtiyaca uygun kültür yayınlarının tek adresi...
Gezi Yayınları