Hayal Edenler
Boyut Yayın Grubu’nun iş ortakları, Türkiye’de ve dünyada konularında en başarılı ve en büyük kuruluşlar arasında yer alıyor.
Bayi Satış »
"Her ay bayi ve satış noktalarına ulaşan 4 milyon periyodik yayın..." Boyut Yayın Grubu, ürünlerini yalnızca okuyucularına değil, bayi ve satış noktalarına da en hızlı şekilde ulaştırmaktadır. Oldukça yoğun geçen kampanya dönemlerinin dışında Boyut tarafından okuyucularına her gün ortalama 600 adet paket gönderimi yapılmaktadır. Önemli rakamlarda dağıtım gerçekleştiren Boyut, İstanbul ve Türkiye için ayrı ayrı olmak üzere, yaklaşık 3000 m² büyüklüğünde bir lojistik ve dağıtım merkezine sahiptir.

Boyut tüm Türkiye’de toplam 460 adet bayiye ürünlerinin dağıtmını sağlamaktadır. Bu noktalara her ay yaklaşık 4 milyon periyodik yayın ulaştırılmaktadır. Yayın kuruluşumuz kendi yayınlarının yanısıra, Deniz Müzesi, Büke Yayınları ve Esen Ofset ürünlerinin dağıtımını da bizzat gerçekleştirmektedir.
Zincir Mağaza ve Marketler »
Doğan Müzik Mağazacilik
75 İLDE 120 ŞUBE
Remzi Kitabevi
4 İLDE 13 ŞUBE
İnkilap Kitabevi
4 İLDE 17 ŞUBE
Dost Kitabevi
2 İLDE 6 ŞUBE
Bilkent Kültür Girişimi
19 İLDE 55 MÜZE
Megavizyon
4 ŞUBE
Kitapsan
5 İLDE 12 ŞUBE
Mephisto
3 ŞUBE
Akin Kitap
2 ŞUBE
Alkim Basim Yayın
2 ŞUBE
Kabalci Kitabevi
3 ŞUBE
Ada Kitabevleri
2 ŞUBE
Tekzen
Carrefour
Kipa
Migros
Real Hipermarketleri
Metro

Boyut Yayın Grubu Ürünleri Bayi Satış Noktaları - KİTABEVİ

Urbanitas Cafe & Kitabevi Ugur Yayıncılık ve Org. Tic. A.Ş. - Tirtilkids Kitabevi Ada Kültür Hed.Esya ve Gıda Hiz. San ve Tic. Ltd. Şti. Bookseller Et.Ger. Erdinç Çolak-Maya Kitabevi Patika Kitabevi İstanbul Kültür ve San.Urunleri Tic. A.Ş. İnsan Kitap Pazarlama A.Ş. Kivi Kitabevi Yayıncılık ve Danışmanlık Tic. Ltd. Kirmizi Kedi Yayıncılık Yapımcilik Mat.Lts. Turku Anadolu El Sanat.Kitap Firdevs Nuran Sivri Nemli Yayıncılık Hizmetleri Tic.Ltd.Şti.-Yem Kitabevi Mimarlik Vakfı İktisadi İşletmesi Eren Yayıncılık Kitap Dağıtım Ltd.Şti. Kaptan Yayıncılık ve Gıda San.Dış Tic.Ltd.Şti - Denizler Kitabevi Scala Yayıncılık (Feyyat Kitap Dağıtım) Metro Kitabevi ve Yayıncılık San Tic. Ltd. Sti Beyaz Adam Yayın Ozel Eğitim Ltd. Şti. Piramid Film Prod.Yapım.Yayi N.Tic.Ltd.Şti. Frida Yayıncılık Basim ve Matbaacilik Elt Kitabevi Tic.Tur. San. Tic. Ltd. Şti. Gezegen Sahaf Puslu Yayıncılık Dağıtım Kitbevi-Murat Bulut Yelken Kitabevi Yayıncılık Sanayi ve Ltd. Şti. Yildiz Kitabevi-Ersin Yildiz Gergedan Kitapcilik Kirtasiye ve Hed.Esya Ltd.Şti Elif Kitabevi Milenyum Yayıncılık Ltd.Şti. Esta Kitap Kirtasiye Paz. ve Dış. Tc. Ltd. Şti. Karen Ticaret Karen Bureo Turkce Almanca Kitabevi Ayisigi Kitapligi Metin Kuren Sera Kitabevi Cafe Turizm ve Tic. Ltd. Şti. Turhan Kitabevi Ayrac Kitabevi Ezgi Kitabevi Meydan Kitabevi Kelepir Kitabevi Arkeoloji Sanat Yayınlari Turizm.San.Tic.Ltd.Şti. - Arkeopera Kitabevi Der Kitabevi Yayınevi ve Dağıtım Paz. Ltd. Şti. Kordon Kitabevi Tic.Ltd.Şti Yasin Kitabevi Pan Kitabevi (Pan Zehır) Yay. Kir. Tic. Ltd. Şti. Marti Kitabevi Homer Kitabevi ve Yayıncılık Ltd. Şti. Yakin Kitabevi Yayın Basim Dağıtım Paz. Tic. Ltd. Mortay Yayıncılık Ltd.Şti İleri Kültür Merkezi Arkadas Paz.Dag.İns.Taah.Ve Dış Tic.Ltd.Şti.

Boyut Yayın Grubu Ürünleri Bayi Satış Noktaları - CORNER

Talya Eğlence Müze ve Eğitim Hizmetleri A.Ş.
DİNOZORLAND - İSTANBUL FORUM
Delano Turizm ve Ticaret A.Ş.
TOPKAPI ARKEOLOJİ MÜZESİ
Toyuncak Mag. Oyuncak San. ve Tic.Ltd.Şti. Pusula Prodüksiyon Ltd.Şti Paşabahçe Mağazalari A.Ş. Hobi El Sanatlari İth.İhr.San. ve Tic.Ltd.Şti.
HOBİ MEYDAN
Tariş Zeytin A.Ş. Aida Agaoglu Hotel-Levent Agaoglu İstanbul Sualti Dünyasi Turizm Tic. A.Ş. Vip Turizim Princcioglu Tic A.Ş. Macenta Turizm Ticaret Ltd. Şti. Turkiye Bilim Merkezleri Vakfı Tic. ve San. İşletmesi Trakya Özel Sağlık Tesisleri A.Ş Modern Müzik Papyrus Reklam - KIZ KULESİ Özel İstanbul Arel Eğitim Kurumları A.Ş. İslam Tarih Sanat ve Kültür Arastirma Merkezi Edo Co. Ltd. Galeri Cengiz Halicilik Kuyumculuk Turizm Tic.Ltd. Sirince Otelcilik İns.Tur.Ve Tic.Ltd.Şti. Farketmez Gıda San. Tic. A.Ş. Uzman Bilgisayar Yazilim ve Tic. Lts Garanti Hobi Kulubu The Museum Of Modern Art Moma Lolitop Çocuk Oyun İst. Ltd. Şti. Galeri Alfa Antikacılık Lale Plak Hakan Atala Polat Otelcilik Turizm İşletmesi Hafele Mobilya ve Tic. Don. San. Tic. A.Ş. Suna ve İnan Kıraç Vakfı Kültür Sanat İşletmesi Donence Film ve Müzik Dag.Paz. Babydore Bige Kurtuldu Toa Saat ve Kuyumcu Dekorasyon Tekstil San. ve Tic Hkembl Dernegi İktisadi İşletmesi Constantine Art Galery Zeynel Abidin Cumbus Müzik Aletleri San.ve Tic.A.Ş.

Boyut Yayın Grubu Ürünleri Bayi Satış Noktaları - DAĞITICI

Final Pazarlama İth.İhr.Kağıt San.Ltd.Şti. Ana Basim Yayın Gıda İnsaat San. ve Tic. A.Ş. Arti Yayın Dag.Mat.Elek.Bilg.San.Tic.Ltd.Şti Alfa Basim Yayim Dag.Tic.San.Ltd.Şti. İki A Yayıncılık ve Dag.Hizm.Tic.San.Ltd.Şti. İdeal Kültür Yayıncılık Rek.Ve Org.San.Tic.Ltd.Şti Tekagac Eylul Kitap Yayın Paz. Ltd. Şti. Kitabevi / Mehmet Varis Say Dağıtım Ltd.Şti Gokkusagi Pazarlama Dağıtım ve Tic. A.Ş. Dogus Yayın Dağıtım Tic. Ltd.Şti Bilgi Yayınevi Basim Dağitim Kitabevi ve Kirt.A.Ş Derya Dağıtım A.Ş. Bilgi Dağıtım Kitap Kirt. ve Büro Malz. Tic.Ltd.Şti Yelpaze Dağıtım Yayın Sanat Paz.San.Tic.Ltd.Şti. Sentez Yayim ve Dağıtım Tic.Ve San A.Ş. Erman Basim Yayın Dağıtım Turdav Basim Yayim Tic.San.A.Ş. Evrensel İletisim Yay.Dag.San.Tic.Ltd.Şti. İlke Basin Yayın Palme Yayın Dağıtım Pazarlama İc ve Dış Tic. Ltd. Bilge Kültür Sanat Yayın Dağıtım San ve Tic. Ltd Siyasal Dağıtım Unal Sevindik Ozgur İletim Yayın Dağıtım Sa.Tic.Ltd.Şti. Hayalbaz Kitap-Nazmiye Karaca Baskent Yay. Dag.Kit.Kirt.Oyun.Paz.San.Tic.Ltd.Şti Arti Kitabevi-Halil Tufekci Mvt Yayıncılık-Mehmet Vecihi Terzi Zirve Kitap Kirtasiye-Celal Orhan Gorkem Kitap Pazarlama Bilal Bektas Pan Yayıncılık San.Ve Tic.Ltd. Espas İletisim ve Basim Hizmetleri Paz. Ltd.Şti. Telos Yayıncılık ve Dağıtım Hizmetleri Ltd.Şti. Kayik Yayıncılık ve Turizm Tic. Ltd. Şti. Ulucan Yayın Dağitim Mat.Rek.Ltd.Şti. Odak Dağıtım-Bilal Sahin Ural Yayıncılık ve Pazarlama Opus Kültür Sanat Yayıncılık Selim Müzik Org. Nar Kitap Dag.Paz.Tic Sanltd.Şti Kültür Dergi Dağıtım Basin Yayın ve Reklam Tic.Ltd

Boyut Yayın Grubu Ürünleri Bayi Satış Noktaları - GAZETE BAYİ

Senol Yildirim Gazete Bayi Mine Gültekin Gazete Bayi Necdet Guler Gazete Bayi Cenk Selahaddin Boztas Gazete Bayi Serkan Moler Gazete Bayi Serkan Temel Gazete Bayi Gulenyuzler Kitap Kirtasiye-Gazete Bayi Kurt Gazete ve Mecmua Gazete Bayi Gokyuzu Gazete Kit. Gazete Bayi

Boyut Yayın Grubu Ürünleri Bayi Satış Noktaları - İNTERNET SİTESİ

Büyük Depo Elektronik Tic. ve Sanal Mağaza Hiz.
buyukdepo.com.tr
Elektronik Bilgi İletisim Hizm.Reklam.Tic.Ltd.Şti.
idefix.com
D-Market Elektronik Hiz.Ve Tic.A.Ş.
hepsiburada.com
Limango Dış Ticaret Sanal Mag. ve Hiz. Ltd . Şti.
limango.com.tr
Ozn Medya Reklam İc ve Dış Ticaret Ltd. Şti.
evim.net
Tekzen Ticaret ve Yatırım A.Ş.
tekzen.com.tr
Pandora Yayın ve Bilgisayar Tic.Ltd.Şti.
pandora.com.tr
Yapi Endustri Merkezi A.Ş.
yem.net
Penguen Kitap Kaset Basim Yayın Paz. Tic. Ltd.Şti.
ilknokta.com
Hiperlink Eğitim İletisim Yay.San.Paz.
hiperlink.com
Libra Kitapcilik ve Yayıncılık Tic. Ltd. Şti.
librakitap.com.tr
Pegem Akademi Dag.Yay.Eğitim.Dan.Hiz.Tic.Ltd.Şti
pegem.net
Netpa Market Bilgisayar Reklamcilik Turizm San.
netpamarket.com
Mutfak Kitap Danışmanlık Reklam Yayıncılık ve Tic.
mutfakkitap.com
Guvercin İletisim Hizmetleri ve Pazarlama Ltd. Sti.
tulumba.com
Trend Mag.İnternet Hiz.Kuy.San. ve Dış Tic.A.Ş.
hizlial.com
Esen Elektronik San.ve Tic.Ltd.Şti.
esenelektronik.com
Savra Yayın Egt. Dans.İlet.San.Tic.Ltd.Şti.
tumkitaplar.com
Milenyum Yayıncılık Dağıtım Pazarlama Tic. A.Ş.
milenyumkitap.com
Setup Bilgisayar Ltd.Şti
gunboyu.com
İntellium Bilgi Teknolojileri Danışmanlık Hiz.
aloynaver.com
Okuoku Kitap Yayın Dag. Paz. San. ve Tic. Ltd. Şti.
okuoku.com
Forsnet Bilgi Teknolojileri Muh.Dan.Yay.Ltd.Şti.
forsnet.com.tr
Zero Prodüksiyon Kitap Yayın Dag. San. Ltd.
zerobooksonline.com