Buluşturanlar
1500’ün üzerinde farklı Boyut ürünü Türkiye’nin dört bir yanında bulunan yayın satış noktalarında...
Danışma Hattı »
"Boyut İnteraktif-Doğrudan Pazarlama ve Doğrudan Satış" 1500’ün üzerinde farklı Boyut ürününün yanı sıra, başka yayıncı ve üreticilerin ürünlerini de Boyut nihai müşterisi ile buluşturan Boyut İnteraktif; telefon ile pazarlama, e-pazarlama, doğrudan postalama, etkinlik pazarlama gibi doğrudan iletişim ve pazarlama araçlarını yoğun kullanmaktadır.

140 kabinlik in-house çağrı merkezi, akıllı santral altyapı yatırımı, yenilikçi e-platformlar ve güçlü CRM uygulamaları için kendi geliştirdiği özgün yazılımlar sayesinde ciddi büyüklüklere ulaşan detaylı müşteri bilgisini, iyi planlamış veri tabanı pazarlama uygulamaları ile yönetmektedir. Yüksek performans hedefi ile yönetilen; satış, müşteri memnuniyeti ve ürünler üzerine sürekli eğitim alan yayın danışmanları, günde ortalama 6000 çağrı gerçekleştirmekte kültürü, yüksek katma değerli hizmet ile ilgilisinin ayağına götürmektedir.

Online satış platformları ve ilgi alanına göre seçilmiş web üzeri hedef kitle grup çalışmaları ile günde on binlerce kişi ile temas kurulmaktadır.

En iyi müşteri ilişkisinin en sadık müşteriler yarattığı bilinci ile çalışan satış sonrası hizmet ekibi müşteri özel isteklerini, sorularını cevaplamakta gönderimden hediye paketlerine tüm lojistik hizmetleri seferber etmektedir.