Üretenler
Dünyanın neresinde hazırlanmış olursa olsun, sayfa görüntüleri internet üzerinden alınarak 15 dakika içinde baskıya geçirilebiliyor.
Baskı Sonrası »
Boyut Matbaacılık baskı sonrası tesislerinde harita katlayabilen, katlarken kesim yapabilen, forma sırt tutkalı sürebilen ve katlarken zarf-poşet üretebilen 4 adet özel dizayn edilmiş kağıt katlama makinesi hizmet vermektedir. Baskı sonrasında Müller Martini marka 2 adet tutkallı cilt hattı ve bir adet tel dikiş cilt hattı ile yayın ciltlemeleri gerçekleştirilmektedir. İplik dikiş makinesi ile her türlü sırt uzunluğunda ciltlemede mükemmellik ve sağlam formalar, en yüksek hızda sağlanmaktadır. Kısa iğneler ve ipin ucunu yakarak koparan patentli iplik dikiş tekniği sayesinde daha az sırt hazırlığı gerektiren sıkı dikilmiş kitap blokları elde edilmektedir. "Boyut Matbaacılık baskı sonrası tesislerinde ciltleme ve katlama teknolojisi..."
İtalyan CMC marka poşetleme makinesinde insert atma, CD yerleştirme, adres yapıştırma işlemleri ile tamamlanmış yayınlar özel baskılı poşetler içinde saatte 10 bin adet gibi yüksek bir hızda dağıtıma verilmektedir. Boyut Matbaacılık tesislerinde Boyut Yayıncılık’a ait periyodik yayınları ile birlikte 7 milyona yakın derginin basımı ve ciltlenmesi gerçekleştirilmektedir.
Müller Martini Tigra (Kapak Takma)
Müller Martini Presto (Tel Dikiş)
- Saatte 9000 adet üretim
- Sorunsuz ve hızlı üretim
- Geniş ürünlerde kullanılabilme


Müller Martini (Harmanlama Ünitesi)
- Saatte 6000 devir
Polar 115 Giyotin
- 115 cm kesim alanı
- Sensör ile hatasız kesim
Herzog Heymann+MBO Katlama Mk (4 adet)
Müller Martini Ventura (İplik Dikiş)
- Saatte 12000 forma üretim
- Sert kapak geçirme sistemi
- Tamamen bilgisayar kontrollü