Buluşturanlar
Boyut İnteraktif’in okuyucularına ulaştırdığı yayınların sayısı 2011 yılında 10 milyonu aştı...
Reklam ve Satış »
Boyut; sektör katalogları, derneklerle iş ortaklıkları, yurt dışında lisans aldığı ve verdiği yabancı yayıncı firmalar, katıldığı fuarlar, danışma hattında çalışan 200’ü aşkın yayın danışmanı ve güçlü pazarlama ekibinin yanısıra, bünyesinde büyük bir reklam-satış kadrosuna sahiptir. Reklam çalışmaları A+ okuyuculara hitap eden, yenilikçi bir anlayışla yürütülmektedir. " A+ okuyucuya hitap eden, yenilikçi anlayışıyla güçlü bir reklam ve satış ekibi..." Yalnızca Hotel&Travel Guide kataloğu için ekibimiz Hakkari’den Edirne’ye kadar Türkiye’deki tüm otelleri ve turizme hizmet veren sektörlerdeki firmaları ziyaret ederek hem tanıtım hem de satış işlemlerini gerçekleştirmektedir. Bu çalışmanın sonucu olarak; her yıl 1000’i aşkın otel, katalogda yer almakta ve otel dışındaki yan sektörlerden yüzlerce kuruluşa bu ayrıcalıklı hizmetten faydalanma imkanı ulaştırılmaktadır.

Industry Guide için ise, reklam-satış ekibimiz turizme mal ve hizmet üreten 250 adet alt sektöre ait firmanın içinde bulunduğu kataloğa katılımlarını sağlayarak bilgilerini güncelleme çalışmalarını gerçekleştirmektedir.

Boyut bu kataloglarla Türkiye otelleri, tesisleri ve endüstri kuruluşlarını; her yıl turizm fuarlarında 50 bini aşkın kuruluşla buluştururken; rehberler TÜRSAB tarafından Türkiye’nin 4500 acentasına ulaştırılmaktadır.

Değişik periyodlarla yayınlanan bir çok derginin reklam-satış faaliyetlerini de yürüten güçlü kadromuz, Boyut Yayın Grubu’na ait ve her ay milyonlarca ziyaretçisi bulunan internet sitelerinin banner satışlarından, sponsorluk anlaşmalarına kadar tüm reklam çalışmalarını hayata geçirmektedir. Hotel&Travel Guide’daki bilgilerin yanısıra tesislerin yeni fotoğraflarına ulaşmanın da mümkün olduğu internet sitesi www.travelguide.gen.tr tek başına yılda 40 milyon kişi tarafından ziyaret edilmektedir.