Hayal Edenler
Boyut Yayın Grubu’nun iş ortakları, Türkiye’de ve dünyada konularında en başarılı ve en büyük kuruluşlar arasında yer alıyor.
Kurumsal Yayıncılık »
Kurumsal Dergilerimiz Hakkında Boyut Yayıncılık zengin içerik yönetimiyle kendi yayınlarını ürettiği gibi, diğer sektörler ve kuruluşlar için de hem içerik hem de baskı hizmeti vermektedir. Dergi, iPad dergisi, DVD’ler, ajandalar, eğitim setleri, çocuk kitapları, sözlükler, üç boyutlu yayınlar ya da kurumun ihtiyacı olan herhangi kurumsal ilan ve yayın hizmetini düşünce aşamasından dağıtım aşamasına kadar gerçekleştirebilmektedir.

Gazeteler, THY, TAV, TUROB, turizm şirketleri, yapım şirketleri, Akbank, Garanti Bankası, Denizbank gibi bankalar gibi pek çok büyük kuruluşa ajandadan şehir rehberine, belgesel dizilerinden çocuk kitaplarına, dil eğitim setlerinden dergilere kadar (Örn: TAV için hazırlanan GATE dergisi) kurumsal yayın hizmeti vermektedir. Anadolu Hayat kurumsal dergisi, TUROB için 7 farklı dilde hazırlanan İstanbul şehir rehberleri, Denizbank için hazırlanan Afili Hayat iPad dergisi, Posta gazetesi için hazırlanan ajandalar, Vasco Turizm Küçük Oteller kitabı, pek çok gazete için hazırlanan gökyüzü ve vahşi doğa belgeselleri, atlaslar, karayolları haritaları, yemek kitapları, sağlık kitapları Boyut’un şimdiye dek sunduğu kurumsal yayınlardan yalnızca bir kaçıdır.
"Düşünce aşamasından dağıtım aşamasına kadar kurumsal yayıncılık hizmeti..." Boyut, kurumlar için yalnızca basılı ortamda değil, dijital ortamda da yayınlar hazırlayabilmekte, ayrıca iPad uygulamaları ve internet üzerinden okunabilen kurumsal interaktif dergileri de hazırlayıp sunabilmektedir. Büyük gazete ve dergilerin promosyon olarak kullanmak isteyeceği kültür ürünü materyallerini yüksek adetlerde, kısa sürede hazırlayabilen Boyut, ilaç şirketleri veya bankalar gibi kuruluşlara promosyon desteği de sağlayarak yaratıcı çözümler üretmektedir.
Kurumsal Yayıncılık »