Hayal Edenler
Boyut Yayın Grubu’nun iş ortakları, Türkiye’de ve dünyada konularında en başarılı ve en büyük kuruluşlar arasında yer alıyor.
Online Yayıncılık - Web Tv Yükselen trendleri yakından takip eden Boyut, yeni tüketim alışkanlıkları olan yeni kültür tüketicilerini dikkate alarak basılı yayıncılık gücünün yanına dijital yayıncılığı da eklemiştir. 27 yıllık yayıncılık ürünlerinin tamamına yakını dijital ortama aktarılmıştır. BoyutPedia başlığı altında yüzbinlerce sayfalık kültür ürününe dijital ortamlarda kolay ve ücretsiz olarak erişim sağlanmaktadır. Resim yapma sanatından ÖSS hazırlık derslerine kadar pek çok Boyut yayını, kişisel ev bilgisayarlarına indirilebilmektedir. "Boyut yayınlarına yeni tüketim alışkanlıklarını karşılayan hızlı ve kolay erişim imkanı..." Online yayıncılık, Boyut’un internetle tanıştığı ilk günden beri geliştirdiği ve yatırım yaptığı bir yayıncılık alanıdır. Yılda 20 milyar dijital sayfası okuyucuları tarafından ziyaret edilen Boyut internet sitelerinden yalnızca www.turizmdebusabah.com haber portalı, 2008 yılına kadar 17 milyonu aşkın kişi tarafından ziyaret edilmiştir. Güncel, sürükleyici ve profesyonel portallarıyla Boyut, dijital yayıncılıkta da gelişmeleri takip eden ve gelişmenin kendisini yaratan bir firmadır. BoyutPedia başlığı altındaki portallara, şirket server’ları ev sahipliği yapmaktadır.

Mobil TV ve internet tabanlı dijital yayıncılık da Boyut’un öncelikli konuları arasındadır. Her türlü içeriği geleceğin teknolojilerini kullanarak insana sunmak, Boyut’un yayıncılık vizyonunu oluşturmaktadır. Grup bünyesindeki tüm internet sitelerinde yazarlar, doktorlar, psikologlar, şefler, konusunda uzman isimlerle yapılan röportajlar ve her türlü önemli gelişmenin paylaşıldığı WebTv uygulaması binlerce kişi tarafından her gün takip edilmektedir.