Hayal Edenler
Boyut Yayın Grubu’nun iş ortakları, Türkiye’de ve dünyada konularında en başarılı ve en büyük kuruluşlar arasında yer alıyor.

Anne ve Çocuk
Boyut Yayıncılık, çocukların her yaşına ayrı bir anlatım, dil, içerik yönelimi ve yaklaşım gerekliliği bilinci ile yenilikçi, nitelikli ve farklı ürünler oluşturmuştur. Çocuk yayıncılığı için uzman pedagoglar, eğitimciler ve iletişimcilerden destek alınarak sadece çocukların değil, ebeveynlerinin eğitim ve gelişimlerine uygun yayınlar da hayata geçirilmiştir. Yayın kuruluşumuz; 27 yıllık birikim ve deneyimle, veritabanında bulunan yüz binlerce aile datasının ilgi ve ihtiyaçları doğrultusunda; okul öncesi dönemden üniversite çağındaki gençlere kadar ailelere çocuklarının eğitim ve gelişimleri konusunda rehber olacak bir çok yayına imza atmıştır.
Anne Çocuk »
"Herşey çocuklar için..."
Boyut; Annelik Akademisi bünyesindeki Sabiha Paktuna Keskin’in çocuk gelişimi kitapları, Bebeğiniz ve Siz, Bebek İşaret Dili gibi konusunda uzman isimlerin ebeveynler için hazırladığı yayınların yanısıra, Dünya Masalları, Ne Neden Nerede, Keşif Kütüphanesi, Vücudunu Keşfet gibi çocuklara yönelik özel eğitim ve gelişim yayınlarının da sahibidir.
AnneBoyutu.com
Anneboyutu.com, yaşama dair her şeyi bulabileceğiniz, her yaştan, dinden ve dilden kadın, erkek, genç, yaşlı, hamile, bekar, evli, anne, yalnız anne, yalnız baba... kısaca herkesin bir araya gelip, birbirleriyle her konuyu paylaşabileceği, internet üzerindeki en güçlü aile portalı ve yaşam alanıdır. 7 gün 24 saat tamamen interaktif hizmet veren bu iletişim portalında, uzman bir editör kadrosu tarafından hazırlanan haber akışının yanı sıra köşe yazıları, ve röportajlar ile Anne medya tv’de yer alan uzman görüşlerini izleyebileceğiniz videolar ve özgün programları takip edebilirsiniz. Üstelik kadınlara özel sosyal paylaşım alanı olan Kadın Adası’nda kendi blogunuzu ve fotoğraf albümlerinizi oluşturabilirsiniz. Aynı zamanda her hafta güncellenen anketimize katılarak birbirinden farklı hediyeler kazanma şansına da sahip olacaksınız.
Anne - Çocuk Yayınları
Her yaştan çocukların/gençlerin eğitimi ve gelişimini destekleyen seriler, konusunda uzman pedagoglar ve doktorlar tarafından hazırlanan, ebeveynlere çocuklarını büyütürken rehber olacak kitaplar...