Hayal Edenler
Boyut Yayın Grubu’nun iş ortakları, Türkiye’de ve dünyada konularında en başarılı ve en büyük kuruluşlar arasında yer alıyor.
Kataloglarımız »
HOTEL&TRAVEL GUIDE (Türkiye Otel ve Tatil Rehberi)
HOTEL&TRAVEL GUIDE (Türkiye Otel ve Tatil Rehberi) Bu katalog, Türkiye’nin nitelikli turizm yatağına sahip tesislerinin çok büyük bir bölümünü, en güvenilir bilgilerle tanıtan, ülkenin en kapsamlı rehberidir. Türkiye’deki 6049 seyahat acentesine ulaştırılan HTG, yurt dışında 3 bini aşkın yabancı seyahat acentesi tarafından da kullanılmaktadır. Katalog bilgileri CD-ROM’lara yüklü olarak tüm yurt dışı ve yurt içi turizm fuarlarında 50 binden fazla kişi ve kuruluşa ulaştırılmaktadır. www.travelguide.com.tr internet adresinden yıllık ziyaretçi sayısı ise 40 milyon kişiyi aşmış durumdadır.

HTG 11 yıldır TÜRSAB (Türkiye Seyahat Acentaları Birliği) ve TUROB (Turistik Otelciler, İşletmeciler ve Yatırımcılar Birliği) ile birlikte yayınladığımız, yurtdışında ve Türkiye’deki 16 turizm fuarında binlerce tur operatörü, seyahat acentası ve turizm profesyoneli ile seyahat planlamasını ve tatil tercihini yapacak son kullanıcılara otellerin tanıtımında kullanılmaktadır. Her yıl yüzlerce işletmenin katıldığı HTG kataloğu, yurtdışında "Türkiye’nin Turizm Kataloğu" olarak da adlandırılmakta ve özellikle (yerli) yabancı turizmciler tarafından referans olarak kabul edilmektedir.
"Turizm ve turizm endüstrisinin en kapsamlı katalogları..." Katılımcılarımızın internete daha fazla yönelmeleri nedeniyle Google ile bir iş ortaklığına girdik. Kataloğun internet versiyonu 2002 yılından beri yayınlanıyor. Bu kararımızla hem siz değerli işletmeleri internette daha etkin kılmaktayız hem de katılım maliyetlerini hatırı sayılır oranda aşağıya çekmiş bulunuyoruz.


INDUSTRY GUIDE (Turizm Endüstrileri Kataloğu)
Turizm Endüstrileri Kataloğu, sektöründeki en önemli başvuru kaynağı olma özelliğini taşımaktadır. Hedef müşterisi turizm sektörü olan, inovatif ve kaliteli ürünleriyle ön plana çıkan üretici kuruluşlar için Türkiyenin tüm otel, motel, tatil köyü, restoran, bar ve eğlence yerleri gibi turistik işletmelerine, Türkiye Otel ve Tatil Rehberi ile beraber dağıtılmaktadır. Sadece yurt içinde değil; Londra WTM, Moskova MITT, ITB Berlin, Selanik Philoxenia, St.Petersburg CIS, Atina Xenia, Köln Orgatec, Barselona Hostelco/EIBTM, Milano BIT, Hollanda Utrecht, Düsseldorf HOGATEC, Moskova PIR Hospitality gibi sektörün kalbinin attığı, iş hacminin milyarlarca Euro’ya ulaştığı fuarlarda doğru hedef kitleye ulaşmaktadır.